SOFTWARE PRO 21. STOLETÍ

software na míru, vývoj aplikací, informační systémy, tvorba webů, software pro zubaře

Již 17 let vytváříme software. Software na zakázku, online webové a mobilní aplikace, firemní Informační systémyERP systémy. Jsme autory moderního komplexního software pro zubaře a dentální kliniky. Využíváme moderní technologie a spolupracujeme s mnoha odborníky napříč obory. Rozumíme klientům a jejich potřebám, proto přicházíme s řešeními, které nejen plní svou funkci, ale také baví.

Misí společnosti je dodávat zákazníkům kvalitní, inovativní a bezpečný software dle jeho představ, který opravdu zjednoduší práci. Chceme najít řešeni i tam, kde se to zdá nemožné.

Vizí společnosti je „Poskytnout zákazníkovi řešení na míru, které nejen zjednoduší jeho každodenní činnosti, ale které ho prostě nadchne“.

 

Historie a současnost

Příběh společnosti se začal psát v roce 2001. Od té doby máme za sebou realizaci desítky velkých i menších projektů, od webových prezentací , přes webové aplikace a portály až po informační systémy společností. O požadavky a přání klientů se nyní stará zkušený tým analytiků, programátorů a náš grafik.

Máme za sebou úspěšné implementace zajímavých projektů z oblasti stavebnictví, statiky, investic, obchodu, projektových systémů, výzkumu, cestování a cestovního ruchu, e-commerce, aukčních systémů, Call centra či software pro zubaře a dentální kliniky a mnoho dalších.

Nejdeme cestou šablon a hotových řešení. Stejně jako dům od architekta, i software navržený na míru umožňuje nejen dodat klientovi přesně to, co očekává, ale nejen díky zkušenostem mu nabídnout i řešení, které by ho ani nenapadlo.

O požadavky a přání klientů se nyní stará zkušený tým analytiků, programátorů a náš grafik.

 

Slovo ředitele

Ing. Dušan Vrážel, MBA
ředitel společnosti

Naší prioritou je komunikace s klienty. Snažíme mluvit jazykem klienta a pochopit jeho přání, potřeby i problémy. Klíčem kvalitního řešení je naslouchání klientovi a pochopení jeho myšlení, přáním a požadavků. Jen na základě důkladné klientské analýzy na navrhneme a vytvoříme optimální řešení klientovi přesně na míru.

Neustále se snažíme naše postupy, přístupy a řešení zdokonalovat. Chtěli bychom zákazníkovi dadat software, který by nejen usnadňoval stávající činnosti, ale aby práce s ním naše klienty a uživatele jednoduše bavila.

 

Proč zvolit software od nás?

  • ZkušenostZa 17 let máme za sebou řadu implementací systémů vytvořených na míru,
  • Webové službySpecializujeme se na systémy a software provozované jak v prostředí webového prohlížeče, tak desktopové aplikace.
  • Snadné rozšířeníNavrhujeme modularizované systémy s ohledem na jejich snadnou rozšiřitelnost.
  • Propojení systémůDokážeme propojit naše řešení se stávajícími systémy a aplikacemi.
  • TechnologieV závislosti na specifických požadavcích volíme vhodné technologie (PHP5, Ruby on Rails, JAVA, .NET, Delphi a další).
  • Majitelem je klientMajitelem licence i námi dodaného software je klient. Může software libovolně vyvíjet i bez náši účasti.
  • SplátkyUmožňuje rozložit investici
    do splátkového kalendáře bez navýšení
 

Naše produkty a služby

O nás | Software 21, s.r.o O nás | Software 21, s.r.o O nás | Software 21, s.r.o O nás | Software 21, s.r.o

Naše reference

V referencích naleznete některé z našich realizací od jednoduchých webových stránek až po komplexní podnikové systémy napříč různými obory podnikání klientů.

Zobrazit reference

Kolik to stojí?

Není to tak drahé, jak si myslíte;). Podívejte se na naše orientační ceny, nebo nás rovnou kontaktujte pro nezávaznou kalkulaci zdarma.

Zobrazit ceník
Chcete se zeptat na více podrobností, něco Vás zajímá?
Neváhejte nás kontaktovat.